Oferta dotycząca wynajmu gabinetu

Ofertę wynajmowania gabinetów kierujemy do psychoterapeutów i osób, które zajmują się pomaganiem w zakresie zdrowia psychicznego. To idealne miejsce także dla psychiatry, psychologa, terapeuty, logopedy, seksuologa, coacha, dietetyka i innego specjalisty. Każda taka osoba, która poszukuje miejsca do prowadzenia własnej, prywatnej praktyki w tym zakresie, znajdzie odpowiedź w propozycji jaką przygotował ŚWIĘTY SPOKÓJ.

Gabinety przeznaczone są na warsztaty, wykłady, spotkania grupowe, czy też spotkań 1 na 1. Przystosowane są do prowadzenia terapii zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży (inna aranżacja wnętrza, stoliczek dziecięcy, krzesełka, dodatki).

Gabinety do pracy znajdują się w dogodnej lokalizacji na płockiej Starówce (ul. Stanisława Małachowskiego 6), w cichym miejscu i spokojnej kamienicy, 3 minuty piechotą od Starego Rynku.

Organizowanie, utrzymywanie i prowadzenie indywidualnego gabinetu psychoterapii najczęściej wymaga pewnego zaangażowania siebie, własnego czasu i jest wyzwaniem finansowym.

Proponujemy uproszczenie – wynajem gabinetu z infrastrukturą, na godziny, na zasadach opisanych poniżej.

Gabinety dla specjalistów

W ŚWIĘTYM SPOKOJU do dyspozycji jest poczekalnia z miejscem recepcyjnym, kuchnia, łazienka i trzy gabinety przygotowane do pracy terapeutycznej tak indywidualnej jak i grupowej.

  • pełna godzina wynajmu Gabinetu 1, 2 lub 3 wynosi 40,00 zł / netto (VAT 0%) z ogólnym dostępem do pozostałych pomieszczeń o charakterze socjalno-sanitarnym (jw),
  • do dyspozycji również Internet, książki znajdujące się w gabinetach, możliwość stworzenia wizytówek indywidualnych (w designie firmy), gwarancja bezpieczeństwa w postaci monitoringu, reklama w postaci personalizowanej zakładki na stronie www, reklama w mediach społecznościowych,
  • płatność określona powyżej zawiera wszelkie opłaty związane z eksploatacją np. energię elektryczną, wodą, ogrzewaniem, sprzątaniem itp.,
  • zakres dni i godzin dotyczących wynajęcia konkretnego gabinetu określany jest na stałe w umowie najmu, a płatność za wynajem nie uwzględnia czy gabinet był wykorzystywany czy nie.

Jako podmiot wykonujący działalność leczniczą gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz obsługę na najwyższym poziomie. Jeżeli zależy Ci na bardzo dobrej lokalizacji oraz odpowiednim wizerunku swojej działalności – skontaktuj się z nami: 505 129 299. Wszelkie informacje odnośnie warunków wynajmowania gabinetów zostaną udzielone pod wskazanym numerze telefonu.

Nasze atuty

Łatwy i szybki dojazd

Gabinety znajdują się w centrum miasta, można dojechać zarówno samochodem, komunikacją miejską lub nawet rowerem

Dostępność

Gabinety otwarte są od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 21:00

Święty Spokój

Gabinety znajdują się w cichej okolicy, są wyposażone i przystosowane do terapii

Jak działamy

Gabinety otwarte są od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 21:00. Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu 505 129 299.

Gabinety można wynajmować tylko na pełne godziny (a dokładnie na 55 minut). W przypadku wynajęcia gabinetu na kilka godzin z rzędu, odstępy nie muszą występować.

Zostaje podpisana umowa najmu określająca dni, godziny wynajmu oraz wybór preferowanego Gabinetu. Płatność za wynajem nie uwzględnia czy gabinet był wykorzystywany czy nie.

Płatności przyjmujemy tylko przelewem. Po każdym zakończonym miesiącu wystawiamy rozliczenie i fakturę za wynajem w danym miesiącu.